Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

2018 Düğün Pasta Modelleri ve Düğün Pasta Fiyatları Evlilik hazırlığı yapan çiftlere en özel günlerinde pastalarıyla eşlik eden Beyaz Fırın , düğünleri unutulmaz kılıyor. Butik
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  2018 Düğün Pasta Modelleri ve Düğün Pasta Fiyatları

  Sponsorlu Bağlantılar
  2018 Düğün Pasta Modelleri ve Düğün Pasta Fiyatları
  Evlilik hazırlığı yapan çiftlere en özel günlerinde pastalarıyla eşlik eden Beyaz Fırın, düğünleri unutulmaz kılıyor.
  Butik pasta ekibi ve heykeltraşlar tarafından rengarenk şeker hamurlarıyla cup cake, show cake ve minyatür tekli pastalar olmak üzere farklı modellerde hazırlanan düğün pastaları hem eğlenceli, hem şık temalar sunuyor. Evlilik hazırlığı yapan çiftler isterlerse hayallerindeki düğün pastasını Beyaz Fırın butik pasta ekibiyle birlikte de tasarlayabiliyor. Dilim fiyatları 8 – 15 TL arasında değişen Beyaz Fırın düğün pastaları en özel ve mutlu anlarınıza unutulmaz tatlarıyla eşlik ediyor.
  Beyaz Fırın, evlilik hazırlığı yapan çiftlere romantik ve şık seçeneklerden oluşan düğün pastaları koleksiyonuyla, en “tatlı” anılarını hazırlıyor. Çiçeği burnunda çiftler hem bu koleksiyondan pastalarını seçebiliyor hem de isterlerse hayallerindeki pastalarını yaratmak için Beyaz Fırın ekibiyle heyecanlı bir tasarım sürecine girebiliyorlar. Beyaz Fırın düğün pastaları tasarım ekibi, şefleri ve en ince detayları büyük bir ustalıkla işleyen heykeltraşlarıyla düğün pastaları koleksiyonunu her yıl son trendlere göre yeniden düzenleyerek, en özel gününüze unutulmaz tadı ve tasarımıyla imza atıyor.
  Bir yastıkta sonsuz bir aşk dileğiyle…
  Özel Tasarım Düğün Pastaları

  Düğün kataloğunda yer alan ve her yıl yeni tasarımların eklendiği düğün pastaları koleksiyonu dışında, kendi pastanızı tasarlamak isterseniz size en yakın Beyaz Fırın mağazasını arayıp randevu alabilir, Özel Düğün Pastaları tasarım ekibi ile görüşerek hayal ettiğiniz pastayı gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Doğadan, çiçeklerden, mimariden, kumaş dokularından ve desenlerinden etkilenerek bu izlenimleri pastalarına taşıyan Nathalie Stoyanof Suda’nın tasarım ekibi, hayal ettiğiniz pastaya dair tüm detayları dinlerken sizi de bu heyecanlı sürece dahil ediyor. Size özel renkler, dokular ve süslemeler, düğün konseptiniz için en uygun formlar yaklaşık 3 haftalık bir süreçte tüm detayları ile belirlenerek gerçeğe dönüştürülüyor.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. 2018 Düğünlere Özel Pasta Modelleri, Pastalar, Düğün Pasta Stilleri
 3. 2018 Düğün Pastaları Komik Pasta Modelleri
 4. 2018 2018 Sanat Eseri Gibi Düğün Pastaları, Çok Çok Güzel Düğün Pastaları, Dantel Gibi İşl
 5. 2018 Düğün Pasta Modelleri Düğün Pasta Fiyatları
 6. düğün pastası - düğün pasta modelleri - düğün pasta modeli - düğün pasta örnekleri
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.