Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Pardus Amarok Müzik ÇaLıcı - Mp3 PLayer Son Olarak Amarok Harika müzik çalıcımız Amarok'u da yapılandırma zamanı geldi. Bununla beraber yazımızın sonuna geliyoruz. Geçen sayıdan

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Pardus Amarok Müzik ÇaLıcı - Mp3 PLayer

  Sponsorlu Bağlantılar
  Pardus Amarok Müzik ÇaLıcı - Mp3 PLayer

  Son Olarak Amarok

  Harika müzik çalıcımız Amarok'u da yapılandırma zamanı geldi. Bununla beraber yazımızın sonuna geliyoruz. Geçen sayıdan hatırlarsanız Amarok çalınan parçanın bilgilerini küçük bir pencerede gösterebiliyordu. Bunu "Ayarlar -> Amarok programını yapılandır -> Görünüm" menüsünden düzenleyelim. Öntanımlı olarak mevcut KDE renk şemamız (Bkz: Renkler bölümü) ne ise o rengi alır. Tabi ki bunlar haricinde belirlediğimiz bir rengi kullanabiliriz, sınır yok.
  Bilgi penceresindeki yazı tipleri "Özel yazıtipi kullan" seçeneğini işaretleyerek aktif hale getirilebilir. Görüldüğü üzere "Parça listesi", "İçerik yan çubuğu" gibi bölümlerin yazı tipini ayarlayabiliriz. "DejaVu Sans" yazıtipi gayet hoş, değiştirilmemesi taraftarıyım.
  Yazı tiplerinin hemen altında bulunan renk şemaları ile de oynamak mümkün. Bu ayarlar Amarok'a özgü olduğu için tüm KDE uygulamalarının renk şemasını değiştirmez. Genellikle birbiriyle uyumlu olan renkler seçilir. Örneğin KDE renk şemamız mavi ise, burada yeşil seçmek güzel ve estetik görünür.
  Son kısım olan içerik tarayıcı stili ise; sol panelin en üstünde bulunan "İçerik" sekmesi içindir. http://www.kde-look.org adresinden Amarok için olan içerik temalarını indirdikten sonra "Yeni Stil Kur" düğmesi yardımı ile indirdiğimiz stilin yolunu belirtmemiz kurmak için yeterli. Duvar kâğıtlarında olduğu gibi Amarok içerik stillerinde de kde-look adresine tıklamadan seçip, kolayca kurmak mümkün .
  alıntı


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. iphone 4 müzik silme, iphone 4 müzik nasıl silinir, iphone4 müzik silme resimli anlatım
 3. Müzik kutuları, müzik kutusu gifleri, Gifs Music Box, Music Boxes, bebekli müzik kutuları,
 4. Pardus Kurulumu, Pardus Nasıl Kurulur, Resimli Pardus Kurulumu
 5. Pardus mp3 - mp4 player ayarları
 6. Pardus Amarok müzik çalıcı, mp3 player
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.