Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Pardus'ta simgeler , iconlar Simgeler Duvar kâğıdından daha çok etkileşimde olduğumuz kısım ise simgeler. Bunun için "Menü -> Tasma -> Görünüm ve Temalar -> Simgeler"

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Pardus'ta simgeler, iconlar

  Sponsorlu Bağlantılar
  Pardus'ta simgeler, iconlar


  Simgeler

  Duvar kâğıdından daha çok etkileşimde olduğumuz kısım ise simgeler. Bunun için "Menü -> Tasma -> Görünüm ve Temalar -> Simgeler" yolunu kullanacağız. Gördüğümüz üzere gayet kolay ve basit kullanımlı bir arayüz karşımızda. Yeni simge temaları kurmak için "Yeni Tema Kur" butonuna tıklamamız ve dosyasının yerini belirtmemiz sadece 5 saniyemizi alıyor. Windows'ta 3.000 ikonu aynı anda değiştirmeye kalkışmak sizce neye yol açardı dersiniz?
  Yeni simgeleri http://www.kde-look.org adresinden "Icons" bağlantısına tıklayarak alabiliriz. Yapmamız gereken sadece indirdiğimiz dosyanın yolunu belirtmek ve seçim yapmak.
  Gelişmiş sekmesinde "Panel", "Araç çubuğu" gibi yerlerde simgelerin üzerine gelince veya tıklayınca ne gibi bir olayın gerçekleşeceğini belirtebiliriz. Ben daha çok simge üzerine gelince parlaklığının artmasını tercih ediyorum.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Bayrak ve İstiklal Marşı neyi simgeler
 3. Pardus Kurulumu, Pardus Nasıl Kurulur, Resimli Pardus Kurulumu
 4. İdeoloji Sembol ve Simgeler - Kitap Özeti
 5. Pardus Donanım Tanıtma - Ekleme
 6. Pardus mp3 - mp4 player ayarları
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.