Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Erkeklerde Saç Dökülmesi Tedavisi Erkeklerin korkulu rüyası; saç dökülmesi Erkeklerin korkulu rüyası: Kelleşme (Saç dökülmesi) Erkeklerde Saç Dökülmesi ve Tedavisi Erkeklerde Saç Dökülmesi Günümüzde Artık

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Erkeklerde Saç Dökülmesi Tedavisi

  Sponsorlu Bağlantılar
  Erkeklerde Saç Dökülmesi Tedavisi


  Erkeklerin korkulu rüyası; saç dökülmesi
  Erkeklerin korkulu rüyası: Kelleşme (Saç dökülmesi)
  Erkeklerde Saç Dökülmesi ve Tedavisi
  Erkeklerde Saç Dökülmesi


  Günümüzde Artık erkekler en az bayanlar kadar dış görünümlerine önem veriyorlar.

  Etkileyici bir görüntü günümüzde beyler için de önemli.Akıp giden yıllara teslim olmak istemeyen erkeklerin en büyük kabusu ise ; Saç Dökülmesi…Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op.Dr.İlhan Serdaroğlu,saç dökülmesi ve çözümleri hakkında önemli noktaların da altını çiziyor.

  Bir çok erkek hayatının belirli dönemlerinde saç dökülmesi problemi ile karşılaşır ve bu durum yaş ilerledikçe artar. Yirmili yaşların sonlarında yaklaşık %12 erkek saç dökülmesi sorunu ile yüzleşir. Ellili yaşlarda ise erkeklerin genetik dökülme ve kellikle farklı derecelerde karşılaşma oranı % 50 gibidir.


  Peki erkek tipi saç dökülmesi yani Andogenetik Alopesi nedir?


  Erkek tipi saç dökülmesinde, genellikle başın tepe kısmındaki ve şakaklardaki saçlar ilk olarak inceleşmeye ve cılızlaşmaya başlar. Zaman ilerledikçe şakaklardaki şaç dökülmesi daha da geriler ve saçlar sadece başın ön kısmının ortasında mevcut hale gelir. Böylelikle de tepe kısmında giderek daha da kelleşen bir bölge ortaya çıkar. Saçların döküldüğü başın ön ve tepe kısımlarındaki bölgelerin daha sonra yan yana gelmeleriyle başın tepe kısmı iyice kelleşir. Son olarak geriye genellikle, sadece başın yan taraflarında ve arkasında saç kalır.


  Günümüzde, özellikle 'Erkek tipi saç dökülmesi' üzerine yoğunlaşmış araştırmalar, tedavi açısından birden fazla seçeneğin mevcut olmasını sağlamıştır. Örneğin, DHT hormonunu bastırmak için ilaç tedavisi veya saç ekim yöntemleri geliştirilmiş ve uygulanmaktadır. Tabi ki en önemlisi size uygun olan tedavi yöntemini bu konuda uzmanlaşmış hekimler ile belirlemektir. Saç dökülmesinin, büyük bir kaygı kaynağı olduğunun bilinmesi, insanların bu zaaflarının ticari amaçla suistimal edilmesine neden olabilir. Bu yüzden, kulaktan dolma tedavi yöntemlerini hemen denemeden uzmanına danışmayı sakın unutmayın.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Protez saç - protez saç fiyatları - protez saç hakkında - protez saç sistemleri - protez s
 3. Saç Dökülmesini Azaltmak İçin Öneri Saç dökülmesi tedavisi - saçlar çıkması
 4. Gebelikte Saç Dökülmesi Hamilelikte Saç Dökülmesi - Saç Dökülmesi Nedir - Gebelikte Saç Dö
 5. Kadınlarda Erkek Tipi Saç Dökülmesi erkek tipi saç dökülmesi - kadında saç dökülmesi - saç
 6. Erkeklerde Sistit Nedir Teşhis Ve Tedavisi
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.