Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Erkekler İçin Saç Kremi Kullanmanın Faydaları Erkekler İçin Saç Kremi , Erkekler Saç Kremi Kullanmalı mı , Erkekler İçin Saç Kremi Kullanımı , Erkekler İçin

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Erkekler İçin Saç Kremi Kullanmanın Faydaları nelerdir

  Sponsorlu Bağlantılar
  Erkekler İçin Saç Kremi Kullanmanın Faydaları

  Erkekler İçin Saç Kremi,
  Erkekler Saç Kremi Kullanmalı mı,
  Erkekler İçin Saç Kremi Kullanımı,

  Erkekler İçin Saç Kremi Kullanmanın Yararları

  Çoğunlukla erkekler saçları kısa olduğunu düşünerek için saç kremine ihtiyaçları olmadığını söylerler. Fakat günlük hayatta karşılaştığımız iç ve dış stresler nedeniyle saçlarımız ve saç derimiz kurur. Buna bağlı olarak da saçın fiziksel ve kimyasal yapısı bozulur. Özellikle savunmasız bırakıldığında saçlar daha fazla kurur, kırılır, matlaşır ve elektriklenir. Saç derimiz kepeklenir. Kuru, sert ve mat görünümlü saçlar kısa bile olsa göze hoş gelmez, dokunma isteği uyandırmaz.

  Şampuanlar saçlarınızı temizlerken, aynı zamanda saç ve saçlı derinizi kaplayan koruyucu yağları da uzaklaştırır. Saçların ve saç derinizin kurumasına ve kepeklenmesine yol açar.

  Daha iyi görünmek, saçlarınıza dokunduğunuzda daha iyi hissetmek, onlara daha kolay şekil vermek istiyorsanız; saçlarınızı ve saç diplerinizi onaran saç kremlerini kullanabilirsiniz.

  Saç kremi, saç ve saçlı deriyi nemlendirmek, saçları yumuşatmak, dolgunlaştırmak, parlatmak ve saç tellerinin birbirine karışmasını önlemek amacıyla kullanılır.

  Saç kremi, değişik saç tipleri için türlü faydaya sahiptir:

  - Öncelikle, saçları birikmiş olan yağdan arındırarak temizler ve nemlendirir. Bu nedenle, saç kremi kullananaların her gün şampuana ihtiyacı yoktur.

  - Saç tellerini dış etkenlerden; klorlu, tuzlu, kirli suyun ve diğer saç şekillendirici kimyasalların yan etkilerinden korur. Kırılıp hasar görmesini önler.

  - Saç dokusunu güçlendirir. İçeriğindeki vitamin, protein ve keratin ile saç köklerini beslerken, aynı zamanda kurumuş, kırılmış ve hasar görmüş saç tellerini doldurur, nemlendirir, onarır.

  - Saçın nem dengesini ayarlayarak daha güçlü, canlı, parlak ve dolgun görünüm sağlar.

  - Ayrıca, saç kremi kullanarak saçların elektriklenmesi de önlenebilir. Saç kremi kullanılan saçlar sağlıklı ve parlak görünümdedir.

  Saç bakımınızda saç kurutma makinesi, saç düzleştirici ya da kıvırıcı aletler kullanıyorsanız; saçınıza boya, perma gibi kimyasallar uyguluyorsanız; havuzda, denizde yüzüyorsanız; güneşte vakit geçiriyorsanız ve saçlarınız ya da saç deriniz kuru ise saç kremleri yaşamınızın bir parçası olmak zorundadır.
  alıntıdır...

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Kaynakları Bilinçli Kullanmanın Faydaları Nelerdir
 3. Sivilceli Ciltlere Özel Arap Kızı Kremi, Arap kızı kreminin faydaları, Arap Kızı Kremi Nas
 4. Emniyet kemeri kullanmanın faydaları nelerdir bilgi
 5. El Bakımı İçin Yağlı Gece Kremi, Evde Pamuk Gibi Eller İçin Yapabileceğiniz Maskeler, El B
 6. Utangaç erkekler buraya, kadınlarla konuşmanın yolları, Kadınlardan çekinen utanan erkekle
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.