Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Sakallarımın Uzamasını Yavaşlatabilir miyim? Men’s Health dergisinin çevrimiçi bakım editörü Lee Kynaston , haftalık sütununda bakımla ilgili sorularınızı cevaplıyor. Belki şaşırtıcı ama bu sorunun cevabı

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Sakallarımın Uzamasını Yavaşlatabilir miyim?

  Sponsorlu Bağlantılar
  Sakallarımın Uzamasını Yavaşlatabilir miyim?

  Men’s Health dergisinin çevrimiçi bakım editörü Lee Kynaston, haftalık sütununda bakımla ilgili sorularınızı cevaplıyor.
  Belki şaşırtıcı ama bu sorunun cevabı, evet, yavaşlatabilirsiniz. Cilt bakımı firmaları, gür sakalları olan ya da tıraş olmaktan nefret eden erkeklerin, hemen akşamında uzayan sakalları yavaşlatacak ya da onları günlük tıraşın eziyetinden kurtaracak ürünlere para bayıldıklarını uzun zaman önce fark ettiler.
  Piyasada, içeriği sayesinde yüzdeki tüyleri yumuşatacak ya da inceltecek ve yavaş uzamasını sağlayacak, böylece tıraş olmayı daha da kolaylaştırıp sakalı kalın göstermeyecek pek çok ürün bulunmaktadır. Öğle yemeği vaktinde "Kabasakal"a dönüşmek istemiyorsanız bunları elinizin altında bulundurun.

  Bazı firmaların, sakal uzamasını kontrol eden tıraş sonrası yatıştırıcılarında, testosteron kaynaklı uzamayı yavaşlatan maddeler vardır. Bunlar aynı zamanda sakalın rengini daha açık göstererek rengi açan melanase (maya özütü) ve sakalın uzamasına sağlayan enzimi yavaşlatan ürsolik asiti (birçok bitkide bulunur) içermektedir.

  Ancak sonuçların bir gecede kendini göstermesini beklemeyin. Çoğu ürünün etkisini göstermesi ve gözle görülür sonuçlara ulaşmasına tanık olmak iki hafta ila bir ayı bulmaktadır, bu yüzden hemen vazgeçmeyin. Bu arada, köse olarak kalacak değilsiniz, ürünleri kullanmayı bırakır bırakmaz etkileri de geçecektir.

  TUBA RAĞBETLİ

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. İlaçlar, Aşılar Ve Serumlar Da İnsan Ömrünün Uzamasını Etkilemiş Olabilir Mi Nedenini Açık
 3. Değişebilir miyim Değişebilir Miyim Hakkında Bilgi
 4. Saçların hızlı uzamasını sağlayacak bitkisel formüller var mı
 5. e-Pasaportumun süresini uzattırabilir miyim?
 6. ADSL'mi başka bir daire ile paylaşabilir miyim ?
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.