Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Erkek olarak kadın a nasıl davranmalıyız İlişkide ipleri eline alma kılıbıklıktan nasıl kurtulunur Kukla bir erkek mi olmak istersiniz yoksa kararları veren bir erkek mi?

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Erkek olarak kadına nasıl davranmalıyız-İlişkide ipleri eline alma

  Sponsorlu Bağlantılar
  Erkek olarak kadına nasıl davranmalıyız
  İlişkide ipleri eline alma
  kılıbıklıktan nasıl kurtulunur


  Kukla bir erkek mi olmak istersiniz yoksa kararları veren bir erkek mi? Eğer kukla olmak istiyorsanız pek fazla bir şey yapmanıza gerek yok. Zaten erkek hayatının belirli bir kısmını annesinin sözünden çıkmadan geçirmiş ve yönetilmeye alışmıştır. Ama ben kukla olmak istemiyorum, ilişkimde kararları hep ben vermek istiyorum, ipler benim elimde olmalı diyorsanız bazı yöntemler kullanmalısınız.

  Erkek olmak zordur. Çünkü kabul etseniz de etmeseniz de aslında siz hiçbir zaman istediğinizi yapamıyorsunuz. Yaptığınızı sanıyorsanız da bu aslında hayatınızda ki kadın öyle istediği için oluyordur. Ama kendinizi iyi hissetmek için bazı yöntemlerle bu aşırı yönetilişinizi biraz da olsa azaltmanız mümkün. Öncelikle işe her şeyi terse döndürerek başlayın. Her ne kadar bu zor bir şey olsa da biraz sabır ve inatla yapabilirsiniz.

  Kendi evinize taşının

  Ayrı eve çıkmak, kendi sınırlarınız ve alanlarınız olduğunu göstermektir. Tabii bunu her zaman yapmanız mümkün olmayabilir. Eğer ayrı ev olayını yapamıyorsanız siz de odanızı sınır olarak belirler ve ona göre hareket edersiniz.

  Kararları önceden alın


  Gidilecek mekan, yemek yenilecek restoran, kalınacak otel gibi konularda sevgiliniz plan yapmadan siz önce davranın.

  Stilinizi kendiniz yönetin


  Kadınlar özellikle erkeğin kıyafetine karışmaya ve onu istediği gibi giydirmeye bayılır. Eğer bundan hoşlanıyorsanız ne ala… Ama hoşlanmıyorsanız bu işi derhal ellerinden almalısınız. Alışverişe onlardan habersiz giderek başlayabilirsiniz. İstediğiniz her şeyi aldıktan sonra da inatla kendi istediklerini giyerseniz bir süre sonra paçayı kurtardınız demektir. Ama unutmayın kadınlar ilkten bunu kabul etmiş gibi görünerek zayıf anınızı da bekliyor olabilir. Sizin ne giyeceğinize bir türlü karar veremediğiniz bir anda ‘sence bunu giymeli miyim?’ soru cümlesi her şeyin başa dönmesine neden olabilir. duruma da el atmakta fayda var yoksa hayatınız istemediğiniz yerlerde istemediğiniz yemekleri yiyerek geçmeye devam edecek. Bunu engellemenin en iyi yollarından biri sürpriz yapıyormuş havası vererek sizin her şeyi önceden planlamanız. Böylece hem sürpriz yaptığınız için sizi bozamayacak hem de mutlu olacaktır.

  Erkek arkadaş ayıklama sorunsalı

  Bir kadınla birlikte olmaya başladıktan sonra etrafınızda ki arkadaşlarınızın da yavaş yavaş değişmeye başladığını görmüşsünüzdür. Siz farkında olmadan eksilir artmalar olur. Bunun nedeni ise, sevmediği arkadaşlarını çaktırmadan size de sevdirmektedir.Arkadaşınızın tüm sevmediği huylarını çaktırmadan aralara sıkıştırarak onun aslında hiç size göre biri olmadığını aklınıza sokar. Ve siz ne olduğunu bile anlamadan o kişiye uyuz olan biri haline gelir ve yanınızda istemezsiniz. İşte bunu çözebilmenizin en önemli adımlarından biri daha ilk tanıştığınız zamanlarda arkadaşlarınızın sizin için ne kadar değerli olduğunu ona işlemek olacaktır. Ama sevgilinizin arkadaşlarınızı birbirine karıştırmadığına da emin olun. Hep birlikte zaman geçirdiğiniz gibi baş başa zamanlarınızı da çok iyi ayarlamalısınız. Mümkünse önce birlikte vakit geçirin l-2 saat birbirinize zaman ayırın ve daha sonra hep birlikte bir şeyler yapın. Arkadaşlarınızın yanımdayken sevgilinize sakın farklı davranmayın. Hatta daha çok sevgi gösterin, sevin, öpün. Tüm bunlar arkadaşlarınızı sevmesine yardımcı olacaktır.

  netten alıntı


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Geçmişten Geleceğe Erkek Takı Modası, Erkek Yüzükler, Erkek Küpeleri, Erkek Kolyeleri, Erk
 3. Desigual 2018 Erkek koleksiyonu, Tarzı Olan Beylere, Karizmatik Erkek Kıyafet Modelleri, Ş
 4. Sağlıklı Kilo Alma Yöntemleri, Kilo Alma, kilo alma diyeti, kilo alma ilaçları, kilo alma
 5. 2018 Erkek Sonbahar Kıyafetleri erkek gömlekleri - erkek kazakları - erkek hırkaları - erk
 6. Kız olarak doğuyorlar 12 yaşından sonra erkek oluyorlar, İlginç Bir Ada, Bu Adada Doğan Kı
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.