Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Terk Edilen Erkek İçin Öneriler Evet , onu her gördüğünde en çok eğlendiğin anlar , en çok eğlendiğin , en güzel sevişmeleriniz , o güzel

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Terk Edilen Erkek İçin Öneriler

  Sponsorlu Bağlantılar
  Terk Edilen Erkek İçin Öneriler

  Evet, onu her gördüğünde en çok eğlendiğin anlar, en çok eğlendiğin, en güzel sevişmeleriniz, o güzel kokusu ve en önemlisi seni nasıl terk edip kalbini kırdığı geliyor aklına. Ve biliyorum ki o güzel anları güzel kokusunu içine çekerek tekrar yaşamak istiyorsun ve çektirdiği tüm acıları eline verip yollamak.
  İşte sana izleyeceğin yol haritası…

  Her şeyini veremeye hazır olduğun hatta ömrünün “en güzel” diye nitelendirdiğin anlarını harcadığının, belki haftalıklarını, belki çok önemli harcamalarını biriktirip onu mutlu etmek için beğendiği çantayı aldığın, bazen en önemli işlerini ertelediğin dünyalar güzeli sevdiceğin seni terk etti.

  Acılar içinde kıvranıyorsun. Ne en sevdiğin arkadaşlarınla geçirdiğin dakikalar, ne tuttuğun takımın galibiyeti ne de yediğin çiğ köfte eskisi gibi tat veriyor sana.

  Daha kötüsü ne mi? Hala aynı arkadaş ortamında olmak ya da sık sık görebileceğin bir ortak yaşam alanınızın olması. Evet, onu her gördüğünde en çok eğlendiğin anlar, en çok eğlendiğin, en güzel sevişmeleriniz, o güzel kokusu ve en önemlisi seni nasıl terk edip kalbini kırdığı geliyor aklına. Ve biliyorum ki o güzel anları güzel kokusunu içine çekerek tekrar yaşamak istiyorsun ve çektirdiği tüm acıları eline verip yollamak.

  İşte Kamil Abi’nden sana büyük bir hizmet; terk edilen erkeğin yol haritası! Bu hafta terk edilen erkeğin yol haritasının başlangıcı olan “acıyı dindirmek” üzerine konuşacağız dostum. Biliyorsun ki bir işe başlamak bitirmenin yarısıdır. Ve bu başlangıç ilerleyeceğin yolda en önemli noktadır. Eğer acıyı dindirirsen gerisi çorap söküğü gibi gelecektir.

  Öncelikler ben de aşk acısı çektim ve bunun ne olduğunu biliyorum. Belki de senin çektiğin saçma aşk acılarının binlerce katıydı çektiğim. O yüzden “Kamil Abi işkembeden sallıyor” diye düşünme sakın.

  Acıyı dindirmenin en önemli yolu şunu kesinlikle unutmamaktan geçer; aileni bir kenara koyarsak hayatındaki hiçbir insan senden daha değerli değildir. Aileni bir kenara koymamın sebebi ne yaşamış olursan ol, nasıl bir hata yaparsan yap ailen her zaman senin yanında olacaktır. Sen giden insan uğruna aileni terk etmiş bile olsan onlar seni affedecektir. Her neyse konumuza dönelim.

  Arkadaşım! Önce hayatta senden daha değerli kimsenin olmadığına inanman lazım. Bu konuda anlaştıysak devam edelim. yapman gereken ikinci şey ağlamak yerine geçen sürede “ben her şeyi doğru yaptım mı?” diye düşünmektir. Ama bunu düşünürken kendini alkole ve arabesk müziğe verirsen geriye sadece mide yanması kalır haberin olsun. Bu düşünme süren en fazla 5 dakika olmalıdır ve kesinlikle 2 sonuçtan birine varmalısın.

  1- Her şeyi doğru yaptım.

  2- Ayrılığın sebebi benim hatalarım.

  Cevap ne olursa olsun o ilişkinin bittiğini kabul etmen şart. Eğer her şeyi doğru yaptıysan zaten giden hatalıdır ve senin hem yanlışlar yapıp hem de seni terk eden biriyle işin olmaz. Gerçi koskoca ilişkide hatasız olmak imkansızdır ama bunu açık yüreklilikle inanarak söylüyorsan gidenin arkasından aptal gibi ağlamayacaksın. Allah’ın sevdiği kulsun ki onun gibi birinden kurtuldun. Yanlışları yapan sensen zaten terk edilmeyi hak etmişsin demektir. Hem karşındakini üzüp hem de gittiğinde sızlanmana gerek yok. Ama insanoğlu hep haklı olduğunu düşünür. Bu yüzden acı çekersin. Hatalı kişi sadece hatalarından dolayı kendine kızgın olduğu için acı çeker. Bu yüzden haklı kişinin acısının dinmesi daha zordur.

  Aşk acısı kimine göre 100 birada, kimine göre seviştiğin beşinci kızdan sonra diner. Senin farklı yöntemlerin varsa onları dene. Seni mutlu edebilecek ve onu unutturacak her yolu dene. Kaç yaşındasın? 15 mi, 40 mı? Ondan önce sen nasıl yaşıyorsan ondan sonra da öyle yaşayabilirsin.

  Eğer seni başkası için terk ettiyse yine Allah’ın sevdiği kulusun. Neden mi? Çünkü bunu ilişkiniz ilerlediğinde ya da evlendiğinizde de yapabilirdi. O zaman ne yapacaktın? Her şeyin kötüsünü düşünmek de bazen acıyı dindirir. Sen suçsuzken seni terk eden kişi bir gün hatasını anlayacaktır. Hatayı anlaması kimine göre sevgilisiyle ilk kavgasında, kimine göreyse ilk aldatıldığında ortaya çıkar. Senin bu zaman kadar acıyı yenip güçlü olman gerekir. Güçlü ol ki o acı çektiğinde sana imrensin. Güçlü ol ki o acı çektiğinde neleri kaçırdığını daha iyi görsün. Güçlü ol ki intikam almak için fırsatın olsun!

  Hayır, dostum ne ben acımasızım ne de benim gibi intikamın gerektiğini düşünen sen acımasızsın. Acımasız olan seni terk eden kişi. O yüzden intikam fırsatı doğduğunda güçlü olman gerekir.

  Sana 1 hafta süre. Bütün gücünü topla ve karşıma gel. Çünkü haftaya sana “terk edilen erkeğin yol haritası”nda ikinci önemli konuyu anlatacağım. Neden şimdi anlatmadığımı merak mı ediyorsun? Çünkü şuanda sen acı çekiyorsun ve acı çeken kişiye ne dersem diyeyim bir kulağından girer öbür kulağından çıkar. Sen şuanda gerçek sen değilsin. Sen şuanda aşk acısı çeken bir zavallısın. Hadi şimdi git ve kendin olup geri gel.

  Kamil Aşkadamı
  alıntı


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Kendinizi Geliştirmeniz İçin Öneriler Nedir Kendinizi Geliştirmeniz İçin Öneriler Hakkında
 3. 2018 2018 Erkek Giyim Modası, Erkek Kıyafetleri, Erkekler İçin Spor Giyim Modelleri, Erkek
 4. Maranki Çozuklar İçin Zeka Açıcı Öneriler ,çocukların daha zeki olması için,zeki çocuklar
 5. Desigual 2018 Erkek koleksiyonu, Tarzı Olan Beylere, Karizmatik Erkek Kıyafet Modelleri, Ş
 6. en çok tercih edilen erkek parfümleri,En Güzel Erkek Parfümleri
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.