Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Erkekler neden beyaz tenli kadın sever? Kadın lar koyu tenli erkekleri; erkeklerse beyaz tenli kadın ları çekici buluyor. Peki ama neden? Toronto Üniversitesi'nde yapılan bir

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Erkekler neden beyaz tenli kadın sever?

  Sponsorlu Bağlantılar
  Erkekler neden beyaz tenli kadın sever?


  Kadınlar koyu tenli erkekleri; erkeklerse beyaz tenli kadınları çekici buluyor.

  Peki ama neden?

  Toronto Üniversitesi'nde yapılan bir araştırmaya göre kadınlar koyu tenli erkekleri tercih ederken erkeklerse beyaz tenli kadınları çekici buluyor.

  Araştırmalar serisine bir yenisini daha ekleyen bu araştırmada açık renk tenin masumiyet saflık bekaret gibi kavramları çağrıştırdığı ve erkeklerin kadınlarda bu özellikleri aradığı sonucu çıkarken buğday ya da esmer tenli erkekleri tercih eden kadınlarınsa tehlike gizem iktidar ve seksi ifade ettiği için tercihlerini koyu tenli erkeklerden yana yaptığı ortaya çıktı.

  Bilim adamları hangi ırktan olursa olsun erkeklerin "açık tenli" kadınları beğendiğini kadınların ise "koyu tenli" erkekleri beğendiğini belirttiler. Bilim adamlarına göre erkeklerin açık tene eğilimlerinin nedeni açık tenin "masumiyet saflık bakirelik hassaslık ve iyiliği" çağrıştırması.

  Ancak bilim adamları Monica Belluci gibi esmer tenli kadınları tercih eden erkeklerin sayısının da hayli kabarık olduğunu belirterek bu erkeklerin bilinçaltlarında "tehlikeye eğilim" olduğuna dikkat çektiler.

  Nicole Kidman Kylie Minogue gibi açık tenli kadınları saflığın simgesi olarak gören erkekler masumiyeti beyaz tende arıyor. Collin Farrel Johnny Depp gibi beyazperdenin yakışıklı aktörleri ise esmer tenleriyle tehlikeyi ve gizemi çağrıştırdığı için kadınların beğenilerine daha çok hitap ediyor.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Beyaz Tenli Olmanın Avantajları
 3. İnsan neden sever
 4. Erkekler nasil kizlari sever?
 5. Erkekler Neden Konuşmaz,Erkekler Neden Susmayı Tercih Ediyor?
 6. Utangaç erkekler buraya, kadınlarla konuşmanın yolları, Kadınlardan çekinen utanan erkekle
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.