Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Bir Erkek Anlatıyor 'Aldatmak' Aşk Yaşandıkça Sevgi Paylaştıkça Büyür.... Bazen hayatta hiç ummadığınız bir anda ve mekanda karşımıza çıkar ya hani! Ve başlarsınız beraber yürümeye

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Bir Erkek Anlatıyor 'Aldatmak

  Sponsorlu Bağlantılar
  Bir Erkek Anlatıyor 'Aldatmak'

  Aşk Yaşandıkça Sevgi Paylaştıkça Büyür....

  Bazen hayatta hiç ummadığınız bir anda ve mekanda karşımıza çıkar ya hani! Ve başlarsınız beraber yürümeye tebessümle...Size duyulan o müthiş sevgi şımartır sizi çünkü siz erkeksiniz ve mükemmelsiniz. Sevilmek için yaratılmışsınızdır. Beraber olduğunuz insan sizi sevmek zorundadır değil mi? Evet sizi ölesiye sevmek ve bütün ümitlerini beklentilerini size çevirmek zorundadır(!) Ve erkek olmanın verdiği müthiş kudret ve olağanüstülük sizi yeni arayışlara iter. Sizi o kadar seven insana karşı yapılması en zor ve en adi işi yaparsınız onu aldatırsınız.Dost sohbetlerinde sizi konuşurlar nasıl ikisini birden idare edebiliyorsun diye... Başlarsınız kadın ruhundan ahkam kesmeye başlarsınız kız tavlama sanatını öğretmeye! Yalancının mumu yatsıya kadar yanar ya bir gün duyulur yaptığınız şey... Ve sizi ölesiye seven (hak etmediğiniz halde) insan sizi terk eder incinmiş bir onur kırılmış bir gurur ve kaybolmuş tükenmiş ümitleriyle...Sonra sizin pişmanlık döneminiz başlar. Ve anlarsınız ne kadar değerli olduğunu ne kadar sevdiğinizi çaresizliğin anlamını..Ve anlarsınız her şeyin bir bedeli olduğunu ve ihanetin bedelinin ihanet kadar ağır olduğunu.

  Şimdi çırpınma vaktidir Başlarsınız yalvarmaya ağlamaya ve sevgi itiraflarına. "Keşke" dersiniz "Tekrar bana dönse elimi tutsa gülse ümitle gözlerime baksa ve beni yine sevse!" Ama bilirsiniz 'keşke' sözü ahmaklar içindir ve pek anlamı yoktur.Sonuçta kaybetmişsinizdir elinizdeki en değerli şeyi şansınız varsa belki geri döner ama hiçbir zaman eskisi gibi olmaz.Siz siz olun sakın ola ha aldatmayın..Bu dünyada her şeyin bir bedeli olduğunu sakın unutmayın.!.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Sİzce aldatmak insanların doğasındamı var
 3. Madem aldattın bari dürüst olma, Unutmayın söylememek yalan söylemek anlamına gelmez, İliş
 4. Geçmişten Geleceğe Erkek Takı Modası, Erkek Yüzükler, Erkek Küpeleri, Erkek Kolyeleri, Erk
 5. Desigual 2018 Erkek koleksiyonu, Tarzı Olan Beylere, Karizmatik Erkek Kıyafet Modelleri, Ş
 6. 2018 Erkek Sonbahar Kıyafetleri erkek gömlekleri - erkek kazakları - erkek hırkaları - erk
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar
  Ama bilirsiniz 'keşke' sözü ahmaklar içindir ve pek anlamı yoktur.Sonuçta kaybetmişsinizdir
  Bu dünyada her şeyin bir bedeli olduğunu sakın unutmayın 9. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.