Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Kadın ların Nefret Ettiği Saç Tipleri Aslanbaşı Kadın ların Nefret Ettiği Saç Tipleri Başka bir deyişle “önde iş arkada parti” kesimi en çok önerilmeyen saç

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Kadınların Nefret Ettiği Saç Tipleri

  Sponsorlu Bağlantılar
  Kadınların Nefret Ettiği Saç Tipleri

  Aslanbaşı
  Kadınların Nefret Ettiği Saç Tipleri


  Başka bir deyişle “önde iş arkada parti” kesimi en çok önerilmeyen saç stilidir. Önden veya yanlardan bakınca kısa ama arkadan bakınca uzun olan bu saç stilinde doğru birşey kesinlikle yoktur.

  At kuyruğu  Kadınlara göre bir at kuyruğu düşünceli ve anlayışlı bir erkekten daha çok sapık olduğunuzu düşündürüyor. At kuyruğunun benzeri kadınlara itici gelir.

  Arkaya taranmış  Yağlı bir görüntü vermesi haricinde ıslak görünüm saçınızın kask gibi görünmesine neden olur. Kadınlar ellerini saçınızın arasından geçirebilmeyi ister yani çok fazla saç ürünü kesinlikle kullanılmamalıdır.

  Perdeler  Ortasından ayrılmış ve yanlardan düz düşen saçınız perdeyi hatırlatıyor ve çok çocuksu duruyor. Eğer yaşınızdan birkaç yılı silmek istiyorsanız perde stili yanlış seçim.

  Kel kısmın üzerine taramak  Kel kısmınızın üzerine saçınızı taramak kelliğinizi kapatmak için berbat bir fikir. Eğer Donald Trump’sanız ve kendinize ödül yerine bir eş alabiliyorsanız birşey değişmez.

  Uzun saç  Özellikle aktif erkeklerde çene hizasından uzun saçlar yağlı gözükebilir. Ayrıca genç kalmak için çok çabalıyormuşsunuz gibi bir izlenim bırakabilirsiniz. İnanın bize eğer David Beckham bile yapamadıysa sizde yapamazsınız.

  Emo kesimi  Emo kesimi kahküllerin çok uzun olduğundan dolayı gözlerinize giren saç kesimine verilen isimdir. Bu kesim sizin modayı yakalamak için çok uğraştığınız ve takıntılı olduğunuz izlemini bırakır. Başka bir deyişle çok fazla uğraştığınızı gösterir.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. İslamiyet'in Kabulü İle Kadınların Elde Ettiği Hakların Neler Olduğunu Araştırınız
 3. En sık görülen kayınvalide tipleri, Depresyona girip psikiyatra giden kadınların çoğu, kay
 4. Nefret ile ilgili sözler, nefret ile ilgili güzel sözler,nefret ile ilgili özlü sözler,nef
 5. Erkeklerin Nefret Ettikleri Kadın Tipleri
 6. Nefret nickleri, Nefret Sözleri, Nefret Yazıları
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.